Współpraca

Wyróżnia nas jakość

Współpraca z profesjonalistami w zespole logistycznym Bertani Poland pozwala na maksymalne wykorzystanie floty a w konsekwencji, na rozwój firm współpracujących. Doświadczenie i wiedza nabyte w trakcie naszego własnego zarządzania flotą prowadzi do profesjonalnej obsługi floty podwykonawców. Nasze działania cechuje indywidualne podejście do firm współpracujących, niezawodny układ cykli logistycznych z aktywnym udziałem naszych podwykonawców i dostępności naszego zespołu. Obsługa znaczącej liczby umów gwarantuje stałą pracę dla przewozu naszych partnerów. Stale rosnąca sieć lojalnych podwykonawców daje nam możliwość rozpoczęcia nowych projektów.
Transport

OFERUJEMY

  • Współpracę na poziomie pojedynczych ładunków
  • Praca w cyklach logistycznych , zapewnienie pełnego łańcucha ładunków
  • Szeroki zakres doboru ładunków w ciągu roku
  • Współpraca z dostępnym i elastycznym zespołem spedycji
  • Wysoki standard obsługi podwykonawców
  • Atrakcyjne terminy płatności za świadczone usługi ( dostosowane indywidualnie do potrzeb klienta )
Pojedyńcze ładunki

Współpraca na poziomie pojedyńczych ładunków

Jako ogniwo dużej firmy logistycznej, mamy dostęp do wielu ładunków, które uzupełniają Twój łańcuch logistyczny. Nasz zakres działalności pozwoli zapewnić pracę dla Twojej floty, zwłaszcza w Polsce, we Włoszech, Niemczech i krajach Beneluksu. Gwarantujemy szybkie i skuteczne usługi spedycyjne w tej dziedzinie.
Cykle logistyczne

PRACA W CYKLACH LOGISTYCZNYCH, ZAPEWNIA PEŁEN ŁAŃCUCH ŁADUNKÓW

Nasza oferta zapewni kompleksową obsługę logistyczną auto-transporterów. Począwszy od wyjazdu z Polski, poprzez sieć dostępnych ładunków na terenie Europy, kończąc w oczekiwanym przez klienta punkcie. Praca może odbywać się w cyklach tygodniowych lub dwutygodniowych, zgodnie z preferencjami.
Dobór ładunków

SZEROKI ZAKRES WYBORU ŁADUNKÓW PRZEZ CAŁY ROK

Dzięki dużej liczbie realizowanych kontraktów, nasza atrakcyjna oferta pozwoli Ci na utrzymanie taboru w ruchu, przez okres całego roku, łącznie z czasem zmniejszonej podaży pracy na rynku.
Zespół

Współpraca z dyspozycyjnym i elastycznym zespołem

Wychodzimy naprzeciw wymaganiom klienta. Organizacja pracy zespołu spedytorów w firmie Bertani Trasporti jest dostosowana do potrzeb nabywcy. Kompetentni pracownicy udzielą pomocy w razie jakichkolwiek wątpliwości podczas wykonywania usług oraz udzielą niezbędnych porad dotyczących branży.
Usługi logistyczne i spedycyjne

Wysoki standard obsługi podwykonawców

Definiujemy doskonałą jakość usług spedycyjnych i logistycznych wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie pracowników Grupy Bertani w kompleksowej organizacji pracy naszych podwykonawców. Wiedza jest zapewniona, między innymi, z powodu ciągłego przepływu informacji bezpośrednio z rynku motoryzacyjnego. Aktualna prognoza wiadomości i ostrzeżenia związane z domniemanymi komplikacjami są zawsze przekazywane do podwykonawców na czas.
Terminy

Atrakcyjne terminy płatności za wykonane usługi (dostosowane indywidualnie do potrzeb kontrahenta)

Standardowy termin płatności wynosi 45 dni. Pod warunkiem permanentnej, cotygodniowej współpracy istnieje możliwość skrócenia tego terminu do 30 dni. Bliższa kooperacja wiązać może się także z uruchomieniem faktoringu, co stwarza szanse otrzymania płatności za usługę już w przeciągu 5 dni roboczych od momentu otrzymania faktury.