Usługi oferowane

Bertani Poland

Zajmuje się szerokim zakresem usług dotyczących logistyki pojazdów na terenie Unii Europejskiej od ponad 30 lat. Nasze doświadczenie obejmuje transport samochodów osobowych, użytkowych, ciężarowych oraz ciągników rolniczych.

Współpracujemy z liderami branży motoryzacyjnej, jak również z klientami działającymi w skali lokalnej i mikro. Dzięki szerokiej palecie naszych możliwości świadczmy usługi elastycznie, realizując model działania dopasowany do oczekiwań i skali partnera.

Rozpoznanie potrzeb naszych partnerów jest podstawą późniejszej satysfakcjonującej współpracy, dlatego opracowując szczegółową koncepcję usług logistycznych zaczynamy pracę od spotkań z klientami i kompleksowej analizy ich oczekiwań.

Jesteśmy pewni, że możemy Państwu zaproponować korzystne rozwiązania logistyczne.

Główne usługi świadczone naszym klientom:
Transport

Transport międzynarodowy pojazdów

Długoletnia współpraca z czołowymi producentami pojazdów zaowocowała wykształceniem wewnętrznych procedur operacyjnych zgodnych ze standardami wszystkich naszych partnerów, co pozwala nam obsługiwać praktycznie wszystkie fabryki pojazdów i porty w Europie.
Door to door

Transport door to door

Mamy wieloletnie doświadczenie w dostawach towarów do odbiorcy ostatecznego, dla którego jakość i terminowość usług są kluczowymi parametrami. Umiejętność dostosowania rozwiązania do skali przedsięwzięcia pozwala nam na obsługę również sporadycznych wolumenów zachowując przy tym standardy jakości i terminowości wykształcone podczas współpracy dotyczącej dużych wolumenów.
Dystrybucja

Dystrybucja pojazdów

Wieloletnie doświadczenie firmy w dystrybucji pojazdów do sieci dealerskich na wielu rynkach stawia Bertani Poland w grupie liderów sektora w Europie.
Składowanie

Składowanie oraz przygotowanie do dystrybucji

Oferujemy możliwość specjalistycznego przygotowania i modyfikacji pojazdów przed dostawą do klienta w Centrum Dystrybucji Pojazdów Bertani Poland w Bieruniu. Kompleksowa obsługa powierzonych wolumenów jest realizowana na powierzchni 4 hektarów spełniając najwyższe standardy branży.
europa
Łańcuchy dostaw pojazdów

Zarządzanie kompletnymi łańcuchami dostaw pojazdów

Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie w logistyce pojazdów oraz posiadaną infrastrukturę i środki transportu zapewniamy naszym klientom kompletne rozwiązania logistyczne od przejęcia pojazdów w fabrykach na dostawie ostatecznemu odbiorcy kończąc, przejmując pełną odpowiedzialność za towar od chwili wyprodukowania do chwili przekazania ostatecznemu odbiorcy. Zapewniamy koordynację modyfikacji pojazdów we współpracy z właściwymi partnerami lub wykonanie modyfikacji w naszych zakładach zgodnie z oczekiwaniami klientów.
Współmodalne systemy

Zarządzanie współmodalnymi systemami transportowymi

Dzięki rozwiniętej współpracy z przewoźnikami morskimi zapewniamy naszym klientom kompletne rozwiązania logistyczne od przejęcia pojazdów w fabrykach poprzez transport morski i zarządzanie wolumenami w składach na dostawie ostatecznemu odbiorcy kończąc, przejmując pełną odpowiedzialność za towar od chwili wyprodukowania do chwili przekazania ostatecznemu odbiorcy.
Analiza

Analiza istniejących łańcuchów dostaw pojazdów oraz projektowanie nowych efektywnych schematów dystrybucji pojazdów

Podejmujemy się zadań analitycznych, w tym zaawansowanych studiów wykonalności i efektywności ekonomicznej łańcuchów dostaw. Bazując na naszej wiedzy, projektujemy najefektywniejsze schematy dystrybucji pojazdów uwzględniając także zarządzanie ryzykiem.